Błą dallQuery:
SELECT DATE_FORMAT(d.date, "%c-%Y") as date FROM `w_blog_news` as `n` LEFT JOIN `w_page_text` as `d` ON (`d`.`page_id` = `n`.`page_id` AND `d`.`current` = 1 AND `d`.`element` = `n`.`id` ) WHERE `n`.`active` = 1 AND `n`.`menu` = 1 AND `n`.`page_id`=4 GROUP BY DATE_FORMAT(d.date, "%c-%Y") ASC LIMIT 15
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ASC LIMIT 15' at line 4Błą dallQuery:
SELECT miejsce FROM w_gallery WHERE active = 1 AND `page_id`=6 GROUP BY miejsce ASC LIMIT 15
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ASC LIMIT 15' at line 4 Czwarte świadectwo - Świadectwa - Klaretyńskie duszpasterstwo pielgrzymkowe
facebook

Świadectwa

Systematycznie będziemy zamieszczać świadectwa pielgrzymów, które wypowiadali po przebytych pielgrzymkach. Zachęcamy do lektury.

Czwarte świadectwo - Maria

Moja znajomość Św. Charbela jest kilkuletnia. Wybrałam Go sobie jako opiekuna patrona swojego życia, które naznaczyła choroba nowotworowa (9 lat). Modląc się do Niego, prosiłam o wstawiennictwo w trudnych sprawach oraz o opiekę i potrzebne łaski. 
 
Był ze mną w czasie badań – kiedy strach mnie paraliżował i próbował górować, wtedy Św. Charbel wyciszał, uspakajał, wlewał nadzieję i dawał pokój sercu. Modliłam się nowenną i nadal to czynię (od poniedziałku do następnego wtorku, a do końca tygodnia odmawiam pozostałe modlitwy do Św. Charbela i tak w kółko). Poza tym staram się wszystko czytać co jest dostępne na rynku. Obiecałam Św. Charbelowi, że pojadę do Libanu i podziękuję mu osobiście za Jego opiekę i wstawiennictwo u Boga.


Ochrona danych osobowych
POLITYKA PRYWATNOŚCI BIURA PIELGRZYMKOWEGO I MISYJNEGO BIURA PIELGRZYMKOWO - TURYSTYCZNEGO KUPERTYN
Zobacz także
WARTO PIELGRZYMOWAĆ Z KLARETYNAMI
Zgromadzenie Misjonarzy Klaretynów to zakon misyjny. Każdy misjonarz więc ma we krwi chęć podróżowania.
Zobacz także
ŚWIADECTWA PIELGRZYMÓW
Każda pielgrzymka w miejsca Święte to uczta nie tylko dla oczu ale przede wszystkim dla duszy.
Zobacz także
projekt: www.wpoldodziewiatej.pl wszelkie prawa zastrzeżone Klaretyńskie Duszpasterstwo Pielgrzymkowe